SMU-1
Generalny Wykonawca Budowlany
Sukces każdej budowy polega przede wszystkim na kompetentnym planowaniu i stałej kontroli nad każdym etapem pracy. Generalny wykonawca gwarantuje klientowi terminowe wykonanie wszystkich niezbędnych czynności w ramach projektu z należytą jakością i na czas. Niezawodny generalny wykonawca przejmie odpowiedzialność za cały kompleks robót, od przygotowania dokumentacji po nadzór techniczny nad całym procesem budowy.
Świadczenie usług w zakresie generalnego wykonawstwa w budownictwie jest jednym z głównych obszarów działalności firmy SMU-1. Jako odpowiedzialny generalny wykonawca oferujemy naszym partnerom przejrzyste zasady pracy, wybieramy wykwalifikowanych pracowników i organizujemy skoordynowany przepływ pracy. Szczególną uwagę zwraca się na procesy organizacji i kontroli procesów technologicznych oraz warunki wykonywania pracy.
Jako generalny wykonawca robót budowlanych wykonujemy:

 1. Przygotowywanie i uzyskiwanie pozwoleń
 2. Tworzenie i zatwierdzanie projektów
 3. Organizacja i przeprowadzanie przetargów wśród podwykonawców
 4. Weryfikacja firm członkowskich pod kątem zgodności z deklarowanymi kwalifikacjami
 5. Wsparcie techniczne
 6. Wdrażanie niezbędnych środków ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy
 7. Nadzór na wszystkich etapach budowy
 8. Budowa i oddanie do użytku obiektów i konstrukcji;
 9. Prace projektowe i pomiarowe w zakresie budowy obiektów i konstrukcji;
 10. Zarządzanie i realizacja projektów inwestycyjno-budowlanych;
 11. Rozwój, wszystkie rodzaje transakcji na rynku nieruchomości.
SMU-1 - generalny wykonawca
Specjaliści SMU-1 pełnią funkcje generalnego wykonawcy na wysokim, profesjonalnym poziomie, nasza firma budowlana skutecznie rozwiązuje wszelkie zadania, samodzielnie wykonuje prace budowlane, montażowe i wykopowe, oszczędzając czas i pieniądze klienta.
Nasza firma od wielu lat z powodzeniem wypełnia wszystkie funkcje i obowiązki związane z zarządzaniem budową. Eksperci wykonują operatywne przygotowanie niezbędnej dokumentacji, organizują otwarte przetargi pomiędzy podwykonawcami na wykonanie określonych rodzajów robót. Posiadamy własną bazę sprawdzonych i dobrze działających partnerów.
Cena usług generalnego wykonawcy
Cena za generalne wykonawstwo jest ustalana indywidualnie i zależy od wymaganego zakresu prac. Generalny wykonawca, który sam nie wykonuje prac na placu budowy, nie jest prawdziwym generalnym wykonawcą - jest po prostu zarządem budowy na placu budowy lub nominalnym generalnym wykonawcą. Taki generalny wykonawca nie jest efektywny, ponieważ podejmowanie decyzji i wykonywanie prac jest opóźnione. W przypadku obiektów złożonych, kiedy dodatkowe prace są identyfikowane prawie codziennie, przy napiętych terminach budowy - jest to niedopuszczalne i nieefektywne.
W ramach generalnego wykonawstwa, SMU-1 wykonuje od 35 do 70% prac we własnym zakresie, a nasi specjaliści przejmują pełny zakres działań, od projektowania i tworzenia dokumentacji do uruchomienia.