SMU-1
SMU-1

Usługi Elektryczne - Firma Elektryczna - Instalacje Elektryczne - ElektroinstalacjePrace elektryczne należą do kategorii prac ogólnobudowlanych, niebezpiecznych i czasochłonnych, które muszą być wykonywane przez doświadczonych elektryków.

Usługi Elektryczne. SMU-1 świadczy następujący zakres usług w zakresie robót elektroinstalacyjnych:

BEZPLATNA WYCENA

✓ Zapewnienie wykwalifikowanego doradztwa w zakresie doboru i instalacji urządzeń;

SPOTKANIE Z DORADCĄ


✓ Opracowanie dokumentacji projektowej;PRACE MONTAŻOWE


✓ Prace montażowe i uruchamiające pod klucz;GWARANCJA✓ Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Usługi Elektryczne. Przybliżony zakres prac związanych z instalacją elektryczną:

Usługi Elektryczne. Roboty elektryczne w obiektach przemysłowych

Instalacje elektryczne w obiektach o znaczeniu przemysłowym oraz wymiana zużytych kabli w obrębie jednego warsztatu lub całego przedsiębiorstwa, planowa wymiana wyłączników i gniazdek, montaż tablic rozdzielczych muszą uwzględniać całą specyfikę danej produkcji oraz normy dotyczące prac elektrycznych.Warto zauważyć, że wymiana produktów okablowania powinna być oparta na tym, czy są one przeznaczone do przeciążeń napięcia elektrycznego.Wszystko w jednyn
Wszystkie prace elektryczne i uruchomienie urządzeń elektrycznych w zakładach produkcyjnych, na budowach i w sektorze energetycznym są możliwe tylko z pomocą wykwalifikowanych specjalistów z licencjonowanych firm.

Do wymiany przestarzałych urządzeń komunikacyjnych profesjonalni pracownicy SMU-1 w swojej pracy wykorzystują wysokiej jakości sprzęt kablowy i elektroinstalacyjny, sprzęt do automatyzacji oraz najlepsze materiały eksploatacyjne.

Jakość prac elektrycznych musi:

Być wolna od błędów. Jest to możliwe, jeśli każda część systemu jest sprawna. W takiej sytuacji systemy zaczynają pracować od pierwszego uruchomienia, a po pewnym czasie nie są wykrywane żadne usterki.

Uwzględniać bezpieczeństwo prac elektrycznych.

Spełniać wymagania dla komfortowej eksploatacji w sektorze przemysłowym.

Konieczne jest również przygotowanie dokumentacji projektowej i finansowej oraz sprawozdawczości.

Usługi Elektryczne. Roboty elektryczne w obiektach mieszkaniowych

Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w wykonywaniu takich prac. Dzięki temu nie zawyżamy cen prac i świadczymy usługi od sporządzenia projektu zasilania po montaż gniazdek elektrycznych i opraw oświetleniowych.

Pierwszym etapem prac jest sporządzenie projektu elektrycznego - jest on bardzo ważny. Na tym etapie musimy omówić z klientem, gdzie będą znajdowały się urządzenia zużywające energię, jak będą rozmieszczone lampy, gniazdka, urządzenia elektryczne w łazience i kuchni, ile ich będzie, jak zapewnić do nich wygodny dostęp.

Drugim etapem jest poprowadzenie kabli. Tutaj ważne jest, aby prace zostały wykonane zgodnie z planem, tak aby każde gniazdko, przełącznik i puszka przyłączeniowa były łatwo dostępne. Wszystkie przewody i kable muszą być starannie zaizolowane. Wszystko to jest wymagane nie tylko ze względu na łatwość obsługi, ale również w celu zapewnienia bezpieczeństwa instalacji elektrycznej.

Wszystkie prace elektroinstalacyjne wykonywane przez SMU-1 są zgodne z przepisami i zasadami bezpieczeństwa. Tylko specjaliści znają je i są w stanie prawidłowo zainstalować urządzenia elektryczne oraz zapewnić ich prawidłowe i bezpieczne działanie.